DS2252T-64-16#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2252T-64-16# Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS2252T-64-16#
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 40SIMM
Ngā Rauemi: DS2252T-64-16#.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS2252T-64-16#
Tau Wae DS2252T-64-16# Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 4159 pcs Pepa Raraunga DS2252T-64-16#.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-SIMM
Tere 16MHz Raupapa DS225x
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga NVSRAM
Rahi Motu Ratonga 64KB (64K x 8) Nga Papahanga Reo Power-Fail Reset, WDT
Packaging Tray Paa / Case 40-SIMM
Ētahi Ingoa DS2252T6416 Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 32
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) NVSRAM 40-SIMM
Raraunga Raraunga - Nui Rahi 8-Bit
Te tukatuka Core 8051 Hononga SIO, UART/USART
Tau Wae Tuakiri DS2252
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DS2252T-32-16
DS2252T-32-16
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 40SIMM
I roto i te taonga: 5758 pcs
Tikiake: DS2252T-32-16.pdf
RFQ
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MCU 8BIT 128KB NVSRAM 40SIMM
I roto i te taonga: 4320 pcs
Tikiake: DS2252T-128-16.pdf
RFQ
DS229E
DS229E
Whakaahuatanga: IC TXRX TRI 5V RS-232 20-TSSOP
Tikiake: DS229E.pdf
DS2291/87-22291-000
DS2291/87-22291-000
Whakaahuatanga: IC STIK T1 LONG LOOP 5V 30-SIP
Tikiake: DS2291/87-22291-000.pdf
Whakaahuatanga: IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 72SIMM
DS229+
DS229+
Whakaahuatanga: IC TXRX TRI 5V RS-232 20-DIP
Tikiake: DS229+.pdf
DS227
DS227
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: PART DESOLDERING HEAD A
I roto i te taonga: 826 pcs
Tikiake:
DS2252T-64-16
DS2252T-64-16
Whakaahuatanga: IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 40SIMM
Tikiake: DS2252T-64-16.pdf
Whakaahuatanga: IC CTRLR/MON STIK T1 FDL 30-PIN
Tikiake:
Tikiake: DS229.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel