DS2252T-32-16#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2252T-32-16# Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS2252T-32-16#
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 40SIMM
Ngā Rauemi: DS2252T-32-16#.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS2252T-32-16#
Tau Wae DS2252T-32-16# Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 4259 pcs Pepa Raraunga DS2252T-32-16#.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-SIMM
Tere 16MHz Raupapa DS225x
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga NVSRAM
Rahi Motu Ratonga 32KB (32K x 8) Nga Papahanga Reo Power-Fail Reset, WDT
Packaging Tray Paa / Case 40-SIMM
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) NVSRAM 40-SIMM Raraunga Raraunga -
Nui Rahi 8-Bit Te tukatuka Core 8051
Hononga SIO, UART/USART Tau Wae Tuakiri DS2252
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DS2252T-64-16
DS2252T-64-16
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 40SIMM
I roto i te taonga: 4849 pcs
Tikiake: DS2252T-64-16.pdf
RFQ
DS229
DS229
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC TXRX TRI 5V RS-232 20-DIP
I roto i te taonga: 5679 pcs
Tikiake: DS229.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 72SIMM
Tikiake: DS2251T-32-16#.pdf