DS2251T-32-16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS2251T-32-16
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 72SIMM
Ngā Rauemi: DS2251T-32-16.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS2251T-32-16
Tau Wae DS2251T-32-16 Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 5527 pcs Pepa Raraunga DS2251T-32-16.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 72-SIMM
Tere 16MHz Raupapa DS225x
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga NVSRAM
Rahi Motu Ratonga 32KB (32K x 8) Nga Papahanga Reo Power-Fail Reset, WDT
Packaging Tray Paa / Case 72-SIMM
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) NVSRAM 72-SIMM Raraunga Raraunga -