DS2250T-64-16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2250T-64-16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS2250T-64-16
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 40SIMM
Ngā Rauemi: 1.DS2250T-64-16.pdf2.DS2250T-64-16.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS2250T-64-16
Tau Wae DS2250T-64-16 Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 4668 pcs Pepa Raraunga 1.DS2250T-64-16.pdf2.DS2250T-64-16.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-SIMM
Tere 16MHz Raupapa DS225x
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga NVSRAM
Rahi Motu Ratonga 64KB (64K x 8) Nga Papahanga Reo Power-Fail Reset, WDT
Packaging Tray Paa / Case 40-SIMM
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) NVSRAM 40-SIMM Raraunga Raraunga -