DS2250-32-16+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2250-32-16+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS2250-32-16+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 40SIMM
Ngā Rauemi: DS2250-32-16+.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 504 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 504 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS2250-32-16+
Tau Wae DS2250-32-16+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 504 pcs Pepa Raraunga DS2250-32-16+.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-SIMM
Tere 16MHz Raupapa DS225x
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga NVSRAM
Rahi Motu Ratonga 32KB (32K x 8) Nga Papahanga Reo Power-Fail Reset, WDT
Packaging Tray Paa / Case 40-SIMM
Ētahi Ingoa Q10003776 Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 32
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) NVSRAM 40-SIMM