DS2250-32-16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2250-32-16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS2250-32-16
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 40SIMM
Ngā Rauemi: 1.DS2250-32-16.pdf2.DS2250-32-16.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS2250-32-16
Tau Wae DS2250-32-16 Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 5357 pcs Pepa Raraunga 1.DS2250-32-16.pdf2.DS2250-32-16.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-SIMM
Tere 16MHz Raupapa DS225x
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga NVSRAM
Rahi Motu Ratonga 32KB (32K x 8) Nga Papahanga Reo Power-Fail Reset, WDT
Packaging Tray Paa / Case 40-SIMM
Ētahi Ingoa DS22503216 Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 32
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) NVSRAM 40-SIMM