LDD-600LW
MEAN WELLMEAN WELL
LDD-600LW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDD-600LW
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC BUCK 2-30V 600MA
Ngā Rauemi: LDD-600LW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDD-600LW
Tau Wae LDD-600LW Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRIVER CC BUCK 2-30V 600MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24492 pcs Pepa Raraunga LDD-600LW.pdf
Putanga - Whakaputa 2 ~ 30 V Momotuhi - Input (Min) 9VDC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36VDC Momo Constant Current
Topology Buck Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 0.89" L x 0.39" W x 0.35" H (22.6mm x 9.9mm x 8.9mm) Raupapa LDD-L
Ratonga IP67 Ētahi Ingoa 1866-3118
LDD-600LW-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, SCP He pai 95%
Te whakaheke PWM Whakaahuatanga Taipitopito 600mA 2 ~ 30 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 600mA Whakaaetanga CE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LDD-600L
LDD-600L
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 2-32V 600MA