LDD-700H-DA
MEAN WELLMEAN WELL
MEAN WELL
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDD-700H-DA
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRIVERS POWER SUPPLIES 6-50V
Ngā Rauemi: LDD-700H-DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDD-700H-DA
Tau Wae LDD-700H-DA Kaihanga MEAN WELL
He Rahinga Kei te wātea 8686 pcs Pepa Raraunga LDD-700H-DA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 ~ 45 V Momotuhi - Input (Min) 6V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 50V Momo Constant Current
Topology Buck Rahi / Rahi 1.60" L x 0.93" W x 0.40" H (40.6mm x 23.5mm x 10.1mm)
Raupapa LDD-H-DA Paa / Case 16-DIP Module, 8 Leads
Ētahi Ingoa 1866-5291 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP He pai 95%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 3 ~ 45 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CE