LDD-700HW
MEAN WELLMEAN WELL
LDD-700HW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDD-700HW
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC BUCK 2-52V 700MA
Ngā Rauemi: LDD-700HW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDD-700HW
Tau Wae LDD-700HW Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRIVER CC BUCK 2-52V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13136 pcs Pepa Raraunga LDD-700HW.pdf
Putanga - Whakaputa 2 ~ 52 V Momotuhi - Input (Min) 9VDC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 56VDC Momo Constant Current
Topology Buck Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm) Raupapa LDD-H
Ratonga IP67 Ētahi Ingoa 1866-3120
LDD-700HW-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, SCP He pai 97%
Te whakaheke PWM Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 2 ~ 52 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CE