LDD-500LW
MEAN WELLMEAN WELL
LDD-500LW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDD-500LW
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC BUCK 2-30V 500MA
Ngā Rauemi: LDD-500LW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDD-500LW
Tau Wae LDD-500LW Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRIVER CC BUCK 2-30V 500MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21215 pcs Pepa Raraunga LDD-500LW.pdf
Putanga - Whakaputa 2 ~ 30 V Momotuhi - Input (Min) 9VDC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36VDC Momo Constant Current
Topology Buck Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 0.89" L x 0.39" W x 0.35" H (22.6mm x 9.9mm x 8.9mm) Raupapa LDD-L
Ratonga IP67 Ētahi Ingoa 1866-3114
LDD-500LW-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, SCP He pai 95%
Te whakaheke PWM Whakaahuatanga Taipitopito 500mA 2 ~ 30 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Whakaaetanga CE