TRM-900-NT
Linx TechnologiesLinx Technologies
TRM-900-NT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRM-900-NT
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Ngā Rauemi: 1.TRM-900-NT.pdf2.TRM-900-NT.pdf3.TRM-900-NT.pdf4.TRM-900-NT.pdf5.TRM-900-NT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRM-900-NT
Tau Wae TRM-900-NT Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa NT Ngā Waehere Serial Serial, UART
Whakaaroaro -113dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga - Mana - Whakaputa 12.5dBm (Max)
Packaging Tube Paa / Case 44-SMD Module
Ētahi Ingoa TRM900NT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika FSK Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 900MHz Raraunga Raraunga 300kbps
Anei - Whakawhiti 16mA ~ 36mA I teie nei - Te fariiraa 19mA
Momo Antenna Castellation, U.FL/MHF
Ngā Hua e hāngai ana
TRM-868-NT
TRM-868-NT
Kaihanga: Linx Technologies
Whakaahuatanga: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
I roto i te taonga: 3892 pcs
Tikiake: TRM-868-NT.pdf
RFQ
TRM-6
TRM-6
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: RIVET SNAP 0.455" NYLON BLACK
I roto i te taonga: 473659 pcs
Tikiake: TRM-6.pdf
RFQ
TRM-915-DP1203
TRM-915-DP1203
Kaihanga: Linx Technologies
Tikiake: TRM-915-DP1203.pdf
TRM-900-TT-A
TRM-900-TT-A
Tikiake: TRM-900-TT-A.pdf
TRM-7
TRM-7
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: RIVET SNAP 0.470" NYLON BLACK
Tikiake: TRM-7.pdf
TRM-915-R250
TRM-915-R250
Tikiake: TRM-915-R250.pdf
TRM-5
TRM-5
Whakaahuatanga: RIVET SNAP 0.370" NYLON BLACK
Tikiake: TRM-5.pdf
TRM-868-DP1203
TRM-868-DP1203