TRM-868-DP1203
Linx TechnologiesLinx Technologies
Linx Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRM-868-DP1203
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Ngā Rauemi: TRM-868-DP1203.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRM-868-DP1203
Tau Wae TRM-868-DP1203 Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3806 pcs Pepa Raraunga TRM-868-DP1203.pdf
Tuhinga o mua 2.4 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga XE1203F
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI
Whakaaroaro -111dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga - Mana - Whakaputa 11dBm
Packaging Tray Paa / Case 21-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika FSK
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 868MHz
Raraunga Raraunga 152.3kbps Anei - Whakawhiti 33mA ~ 62mA
I teie nei - Te fariiraa 14mA Momo Antenna Castellation