TRM-868-NT
Linx TechnologiesLinx Technologies
TRM-868-NT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRM-868-NT
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Ngā Rauemi: 1.TRM-868-NT.pdf2.TRM-868-NT.pdf3.TRM-868-NT.pdf4.TRM-868-NT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRM-868-NT
Tau Wae TRM-868-NT Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa NT Ngā Waehere Serial Serial, UART
Whakaaroaro -113dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga - Mana - Whakaputa 12.5dBm (Max)
Packaging Tube Paa / Case 44-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika FSK
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 868MHz
Raraunga Raraunga 300kbps Anei - Whakawhiti 16mA ~ 36mA
I teie nei - Te fariiraa 19mA Momo Antenna Castellation, U.FL/MHF