TRM-915-DTS
Linx TechnologiesLinx Technologies
TRM-915-DTS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRM-915-DTS
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Ngā Rauemi: TRM-915-DTS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRM-915-DTS
Tau Wae TRM-915-DTS Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2435 pcs Pepa Raraunga TRM-915-DTS.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial UART
Whakaaroaro -105dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga - Mana - Whakaputa 12dBm
Packaging Tray Paa / Case 19-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika FSK
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 915MHz
Raraunga Raraunga 100Kbps Anei - Whakawhiti 67mA
I teie nei - Te fariiraa 16mA ~ 24mA Momo Antenna Castellation
Ngā Hua e hāngai ana
TRM120A2Y120
TRM120A2Y120
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TIME DELAY RELAY
I roto i te taonga: 1134 pcs
Tikiake: TRM120A2Y120.pdf
RFQ
TRM-868-NT
TRM-868-NT
Kaihanga: Linx Technologies
Whakaahuatanga: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ