TRM-433-DP1203
Linx TechnologiesLinx Technologies
Linx Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRM-433-DP1203
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Ngā Rauemi: TRM-433-DP1203.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRM-433-DP1203
Tau Wae TRM-433-DP1203 Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3682 pcs Pepa Raraunga TRM-433-DP1203.pdf
Tuhinga o mua 2.4 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga XE1203F
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI
Whakaaroaro -111dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga - Mana - Whakaputa 11dBm
Packaging Tray Paa / Case 21-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika FSK
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 433MHz
Raraunga Raraunga 152.3kbps Anei - Whakawhiti 33mA ~ 62mA
I teie nei - Te fariiraa 14mA Momo Antenna Castellation
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TRM-5
TRM-5
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: RIVET SNAP 0.370" NYLON BLACK
I roto i te taonga: 551293 pcs
Tikiake: TRM-5.pdf
RFQ
TRM-6
TRM-6
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: RIVET SNAP 0.455" NYLON BLACK
I roto i te taonga: 473659 pcs
Tikiake: TRM-6.pdf
RFQ
TRM-315-LT
TRM-315-LT
Kaihanga: Linx Technologies
Whakaahuatanga: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Tikiake: TRM-315-LT.pdf
TRM-3
TRM-3
Whakaahuatanga: RIVET SNAP 0.320" NYLON BLACK
Tikiake: TRM-3.pdf
TRM-2446-M0-SMA-02
TRM-2446-M0-SMA-02
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN TERMINATOR PLUG SMA 50 OHM
Tikiake: TRM-2446-M0-SMA-02.pdf
TRM-418-LT
TRM-418-LT
Kaihanga: Linx Technologies
Tikiake: TRM-418-LT.pdf
TRM-4
TRM-4
Whakaahuatanga: RIVET SNAP 0.345" NYLON BLACK
Tikiake: TRM-4.pdf
TRM-2446-MC-SMA-02
TRM-2446-MC-SMA-02
Kaihanga: Bel
Tikiake: TRM-2446-MC-SMA-02.pdf
TRM-7
TRM-7
Whakaahuatanga: RIVET SNAP 0.470" NYLON BLACK