SG250600R-48
Hua Hua
Tau Wae: SG250600R-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .250"H X .600" X 48"L--RECTANGUL
Ngā Rauemi: SG250600R-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG250600R-48
Tau Wae SG250600R-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .250"H X .600" X 48"L--RECTANGUL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3531 pcs Pepa Raraunga SG250600R-48.pdf
Whānui 0.600" (15.24mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangular Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.250" (6.35mm) Haerenga Whakauru -