SG250375R-48
Hua Hua
Tau Wae: SG250375R-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .250"H X .375"W X 48"L--RECTANGU
Ngā Rauemi: SG250375R-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
35 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG250375R-48
Tau Wae SG250375R-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .250"H X .375"W X 48"L--RECTANGU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7039 pcs Pepa Raraunga SG250375R-48.pdf
Whānui 0.375" (9.53mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangular Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.250" (6.35mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SG250
SG250
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 120 OHM 15% 3A 23.5MM