SG250375D-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
SG250375D-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG250375D-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua FSG, .25"H X .375"W X 48"L
Ngā Rauemi: 1.SG250375D-48.pdf2.SG250375D-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG250375D-48
Tau Wae SG250375D-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
He Rahinga Kei te wātea 7546 pcs Pepa Raraunga 1.SG250375D-48.pdf2.SG250375D-48.pdf
Whānui 0.375" (9.53mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 1798-1140 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.250" (6.35mm)
Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SG250375D-24
SG250375D-24
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: .250"H X .375"W X 24"L--D SHAPED
I roto i te taonga: 13312 pcs
Tikiake: SG250375D-24.pdf
RFQ
SG250500R-8
SG250500R-8
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: .250"H X .500"W X 8"L--RECTANGUL
I roto i te taonga: 29937 pcs
Tikiake: SG250500R-8.pdf
RFQ
SG240
SG240
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 40 OHM 15% 2A 15.88MM