SG250375D-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG250375D-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .250"H X .375"W X 24"L--D SHAPED
Ngā Rauemi: SG250375D-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
65 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG250375D-24
Tau Wae SG250375D-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .250"H X .375"W X 24"L--D SHAPED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 13312 pcs Pepa Raraunga SG250375D-24.pdf
Whānui 0.375" (9.53mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)
Teitei 0.250" (6.35mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SG250375D-00.40
SG250375D-00.40
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: .250"H X .375"W X 0.40"L--D SHAP
I roto i te taonga: 167219 pcs
Tikiake: SG250375D-00.40.pdf
RFQ
SG250600R-10
SG250600R-10
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: .250"H X .600"W X 10"L--RECTANGU
I roto i te taonga: 52453 pcs
Tikiake: SG250600R-10.pdf
RFQ
SG240
SG240
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 40 OHM 15% 2A 15.88MM
Tikiake: SG240.pdf
SG230
SG230
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 230V 1KA SURFACE MOUNT