14R-CBSFP-1.25X2.75
Hua Hua
Tau Wae: 14R-CBSFP-1.25X2.75
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 14R-CBSFP-1.25X2.75--14R143--CIR
Ngā Rauemi: 14R-CBSFP-1.25X2.75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 14R-CBSFP-1.25X2.75
Tau Wae 14R-CBSFP-1.25X2.75 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 14R-CBSFP-1.25X2.75--14R143--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7019 pcs Pepa Raraunga 14R-CBSFP-1.25X2.75.pdf
Whānui - Whānui 1.250" (31.75mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 10-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.750" (69.85mm) Teitei - Whānui 0.130" (3.30mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole