14R-CBSFP-1.0X2.25
Hua Hua
Tau Wae: 14R-CBSFP-1.0X2.25
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 14R-CBSFP-1.0X2.25--14R144--CIRC
Ngā Rauemi: 14R-CBSFP-1.0X2.25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 14R-CBSFP-1.0X2.25
Tau Wae 14R-CBSFP-1.0X2.25 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 14R-CBSFP-1.0X2.25--14R144--CIRC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6245 pcs Pepa Raraunga 14R-CBSFP-1.0X2.25.pdf
Whānui - Whānui 1.000" (25.40mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 10-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.250" (57.15mm) Teitei - Whānui 0.130" (3.30mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole