14R-CBSFP-0.5X1.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 14R-CBSFP-0.5X1.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 14R-CBSFP-0.5X1.5--14R89--CIRCUI
Ngā Rauemi: 14R-CBSFP-0.5X1.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 14R-CBSFP-0.5X1.5
Tau Wae 14R-CBSFP-0.5X1.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 14R-CBSFP-0.5X1.5--14R89--CIRCUI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7414 pcs Pepa Raraunga 14R-CBSFP-0.5X1.5.pdf
Whānui - Whānui 0.500" (12.70mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 10-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 1.500" (38.10mm) Teitei - Whānui 0.130" (3.30mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole