14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0
Hua Hua
Tau Wae: 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0--14R388--
Ngā Rauemi: 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0
Tau Wae 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0--14R388-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3654 pcs Pepa Raraunga 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 10-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.750" (69.85mm) Teitei - Whānui 1.000" (25.40mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole