14R-CBSFSV-3.0X3.0X0.13
Hua Hua
Tau Wae: 14R-CBSFSV-3.0X3.0X0.13
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 14R-CBSFSV-3.0X3.0X0.13--14R395-
Ngā Rauemi: 14R-CBSFSV-3.0X3.0X0.13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 14R-CBSFSV-3.0X3.0X0.13
Tau Wae 14R-CBSFSV-3.0X3.0X0.13 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 14R-CBSFSV-3.0X3.0X0.13--14R395- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3613 pcs Pepa Raraunga 14R-CBSFSV-3.0X3.0X0.13.pdf
Whānui - Whānui 3.000" (76.20mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 10-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.000" (76.20mm) Teitei - Whānui 0.130" (3.30mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole