TYS3012150M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS3012150M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS3012150M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 710MA 460 MOHM
Ngā Rauemi: 1.TYS3012150M-10.pdf2.TYS3012150M-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS3012150M-10
Tau Wae TYS3012150M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 710MA 460 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 316861 pcs Pepa Raraunga 1.TYS3012150M-10.pdf2.TYS3012150M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0504 (1211 Metric) Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS3012
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2638-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 27MHz Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Inductor 710mA 460 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 460 mOhm Max Whakatauranga onamata 710mA
I teie nei - Maama 450mA