TYS30104R7M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS30104R7M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS30104R7M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 770MA 225 MOHM
Ngā Rauemi: TYS30104R7M-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS30104R7M-10
Tau Wae TYS30104R7M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 770MA 225 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 318130 pcs Pepa Raraunga TYS30104R7M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS3010
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2634-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 59MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Inductor 770mA 225 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 225 mOhm Max Whakatauranga onamata 770mA
I teie nei - Maama 750mA