TYS30103R3N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS30103R3N-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 960MA 145 MOHM
Ngā Rauemi: TYS30103R3N-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS30103R3N-10
Tau Wae TYS30103R3N-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 960MA 145 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 318742 pcs Pepa Raraunga TYS30103R3N-10.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 74MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 960mA 145 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 145 mOhm
Whakatauranga onamata 960mA I teie nei - Maama 970mA