TYS3012330M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS3012330M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS3012330M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 460MA 875 MOHM
Ngā Rauemi: 1.TYS3012330M-10.pdf2.TYS3012330M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS3012330M-10
Tau Wae TYS3012330M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 460MA 875 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 354444 pcs Pepa Raraunga 1.TYS3012330M-10.pdf2.TYS3012330M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0504 (1211 Metric) Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS3012
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2642-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 18MHz Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Shielded Inductor 460mA 875 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 875 mOhm Max Whakatauranga onamata 460mA
I teie nei - Maama 360mA