TYS30124R7M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS30124R7M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS30124R7M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 1.24A 120 MOHM
Ngā Rauemi: 1.TYS30124R7M-10.pdf2.TYS30124R7M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS30124R7M-10
Tau Wae TYS30124R7M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 1.24A 120 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 305277 pcs Pepa Raraunga 1.TYS30124R7M-10.pdf2.TYS30124R7M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0504 (1211 Metric) Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS3012
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2644-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 61MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Inductor 1.24A 120 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.24A
I teie nei - Maama 900mA