TYS252010L2R2N-10
Hua Hua
Tau Wae: TYS252010L2R2N-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 1.2A 209 MOHM
Ngā Rauemi: TYS252010L2R2N-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS252010L2R2N-10
Tau Wae TYS252010L2R2N-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 1.2A 209 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 256920 pcs Pepa Raraunga TYS252010L2R2N-10.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS252010L
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 240-2614-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 61MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Inductor 1.2A 209 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 209 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.2A
I teie nei - Maama 1.2A