TYS252012L1R0N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS252012L1R0N-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 1.93A 83 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.TYS252012L1R0N-10.pdf2.TYS252012L1R0N-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS252012L1R0N-10
Tau Wae TYS252012L1R0N-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 1.93A 83 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 265679 pcs Pepa Raraunga 1.TYS252012L1R0N-10.pdf2.TYS252012L1R0N-10.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS252012L
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 240-2620-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 110MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Inductor 1.93A 83 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 83 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.93A
I teie nei - Maama 2.59A