TYS252012L1R5M-10
Hua Hua
Tau Wae: TYS252012L1R5M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 1.4A 136 MOHM
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS252012L1R5M-10
Tau Wae TYS252012L1R5M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 1.4A 136 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 262832 pcs Pepa Raraunga
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 97MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 136 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 136 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.4A I teie nei - Maama 2.51A