TYS252012L220M-10
Hua Hua
Tau Wae: TYS252012L220M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 380MA 1.824 OHM
Ngā Rauemi: 1.TYS252012L220M-10.pdf2.TYS252012L220M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS252012L220M-10
Tau Wae TYS252012L220M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 380MA 1.824 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 310773 pcs Pepa Raraunga 1.TYS252012L220M-10.pdf2.TYS252012L220M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS252012L
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 240-2621-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Inductor 380mA 1.824 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.824 Ohm Max Whakatauranga onamata 380mA
I teie nei - Maama 530mA