TYS252010L100M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS252010L100M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 500MA 1.092 OHM
Ngā Rauemi: TYS252010L100M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS252010L100M-10
Tau Wae TYS252010L100M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 500MA 1.092 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 236391 pcs Pepa Raraunga TYS252010L100M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS252010L
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 240-2612-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 26MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Inductor 500mA 1.092 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.092 Ohm Max Whakatauranga onamata 500mA
I teie nei - Maama 650mA