4048AC51K01606
Hua Hua
Tau Wae: 4048AC51K01606
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GASKET FABRIC/FOAM 6MM SQ
Ngā Rauemi: 4048AC51K01606.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
89 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4048AC51K01606
Tau Wae 4048AC51K01606 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga GASKET FABRIC/FOAM 6MM SQ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22964 pcs Pepa Raraunga 4048AC51K01606.pdf
Whānui 0.236" (6.00mm) Momo Fabric Over Foam
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 16.060" (407.92mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.236" (6.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4048PA51H01800
4048PA51H01800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: SQUARE
I roto i te taonga: 17392 pcs
Tikiake: 4048PA51H01800.pdf
RFQ
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TRIMMER 10K OHM 1W PC PIN TOP