4048AB51H01137
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4048AB51H01137
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GASKET FABRIC/FOAM 6MM SQ
Ngā Rauemi: 1.4048AB51H01137.pdf2.4048AB51H01137.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
122 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4048AB51H01137
Tau Wae 4048AB51H01137 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga GASKET FABRIC/FOAM 6MM SQ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39233 pcs Pepa Raraunga 1.4048AB51H01137.pdf2.4048AB51H01137.pdf
Whānui 0.236" (6.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Square Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 11.370" (288.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.236" (6.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TRIMMER 4290X 500R
I roto i te taonga: 123053 pcs
Tikiake:
RFQ
4048PA51H01800
4048PA51H01800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: SQUARE
I roto i te taonga: 17392 pcs
Tikiake: 4048PA51H01800.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Tikiake: 404806347012.pdf
40485
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: HS TOP-SIDE 11MM LONGTDNL FLOW
Tikiake: 40485.pdf
Whakaahuatanga: TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Whakaahuatanga: TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN
Whakaahuatanga: TRIMMER 10K OHM 1W PC PIN TOP