4048AB51S01013
Hua Hua
Tau Wae: 4048AB51S01013
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GASKET FABRIC/FOAM 6MM SQ
Ngā Rauemi: 4048AB51S01013.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
62 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4048AB51S01013
Tau Wae 4048AB51S01013 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga GASKET FABRIC/FOAM 6MM SQ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18966 pcs Pepa Raraunga 4048AB51S01013.pdf
Whānui 0.236" (6.00mm) Momo Fabric Over Foam
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 10.130" (257.30mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.236" (6.00mm) Haerenga Whakauru -