4048AB51H09600
Hua Hua
Tau Wae: 4048AB51H09600
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GASKET FABRIC/FOAM 6MMX2.44M SQ
Ngā Rauemi: 1.4048AB51H09600.pdf2.4048AB51H09600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4048AB51H09600
Tau Wae 4048AB51H09600 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 3948 pcs Pepa Raraunga 1.4048AB51H09600.pdf2.4048AB51H09600.pdf
Whānui 0.236" (6.00mm) Momo Fabric Over Foam
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 96.000" (243.84cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.236" (6.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4048AB51S01013
4048AB51S01013
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GASKET FABRIC/FOAM 6MM SQ
I roto i te taonga: 18966 pcs
Tikiake: 4048AB51S01013.pdf
RFQ
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TRIMMER 10K OHM 1W PC PIN TOP
I roto i te taonga: 12883 pcs
Tikiake: 404807003007.pdf
RFQ
40485
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: HS TOP-SIDE 11MM LONGTDNL FLOW