28B0339-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0339-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0339-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 143 OHM SOLID 3.8MM
Ngā Rauemi: 1.28B0339-000.pdf2.28B0339-000.pdf
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0339-000
Tau Wae 28B0339-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 143 OHM SOLID 3.8MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1138671 pcs Pepa Raraunga 1.28B0339-000.pdf2.28B0339-000.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.339" Dia (8.60mm)
Ētahi Ingoa 240-2293
28B0339000
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.150" Dia (3.80mm)
Taeha @ Ngaa 143 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 143 Ohm @ 100MHz ID 0.150" Dia (3.80mm) OD 0.339" Dia (8.60mm) Length 0.394" (10.00mm)