28B0315-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0315-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0315-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 158 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0315-100.pdf2.28B0315-100.pdf3.28B0315-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
4500 pcs
9000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0315-100
Tau Wae 28B0315-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 158 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.315" Dia (8.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2292
28B0315100
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.396" (10.06mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.125" Dia (3.17mm)
Taeha @ Ngaa 158 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 158 Ohm @ 100MHz ID 0.125" Dia (3.17mm) OD 0.315" Dia (8.00mm) Length 0.396" (10.06mm)