28B0296-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0296-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 136OHM SOLID 2.39MM
Ngā Rauemi: 1.28B0296-000.pdf2.28B0296-000.pdf3.28B0296-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0296-000
Tau Wae 28B0296-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 136OHM SOLID 2.39MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.296" Dia (7.52mm)
Ētahi Ingoa Q1267236 Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te roa 0.297" (7.54mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.094" Dia (2.39mm)
Taeha @ Ngaa 136 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 136 Ohm @ 100MHz ID 0.094" Dia (2.39mm) OD 0.296" Dia (7.52mm) Length 0.297" (7.54mm)