28B0250-700
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0250-700
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 135 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0250-700.pdf2.28B0250-700.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0250-700
Tau Wae 28B0250-700 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 135 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1567086 pcs Pepa Raraunga 1.28B0250-700.pdf2.28B0250-700.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.250" Dia (6.35mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga 28 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.125" Dia (3.18mm) Taeha @ Ngaa 135 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 135 Ohm @ 100MHz ID 0.125" Dia (3.18mm) OD 0.250" Dia (6.35mm) Length 0.394" (10.00mm) Hoahoa Solid