28B0157-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0157-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 121 OHM SOLID 2MM
Ngā Rauemi: 1.28B0157-100.pdf2.28B0157-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0157-100
Tau Wae 28B0157-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 121 OHM SOLID 2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1321036 pcs Pepa Raraunga 1.28B0157-100.pdf2.28B0157-100.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.157" Dia (4.00mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga 28 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.079" Dia (2.00mm) Taeha @ Ngaa 121 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 121 Ohm @ 100MHz ID 0.079" Dia (2.00mm) OD 0.157" Dia (4.00mm) Length 0.394" (10.00mm) Hoahoa Solid