28B0375-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0375-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0375-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 125 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0375-000.pdf2.28B0375-000.pdf3.28B0375-000.pdf
500 pcs
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0375-000
Tau Wae 28B0375-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 125 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 868751 pcs Pepa Raraunga 1.28B0375-000.pdf2.28B0375-000.pdf3.28B0375-000.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.375" Dia (9.53mm)
Ētahi Ingoa 240-2764
28B0375-000-ND
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.410" (10.41mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.200" Dia (5.08mm)
Taeha @ Ngaa 125 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 125 Ohm @ 100MHz ID 0.200" Dia (5.08mm) OD 0.375" Dia (9.53mm) Length 0.410" (10.41mm)