28B0384-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0384-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0384-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 159 OHM SOLID 3.8MM
Ngā Rauemi: 1.28B0384-000.pdf2.28B0384-000.pdf3.28B0384-000.pdf
500 pcs
2592 pcs
5184 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0384-000
Tau Wae 28B0384-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 159 OHM SOLID 3.8MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 728852 pcs Pepa Raraunga 1.28B0384-000.pdf2.28B0384-000.pdf3.28B0384-000.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.384" Dia (9.75mm)
Ētahi Ingoa 240-2297
28B0384000
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.150" Dia (3.80mm)
Taeha @ Ngaa 159 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 159 Ohm @ 100MHz ID 0.150" Dia (3.80mm) OD 0.384" Dia (9.75mm) Length 0.394" (10.00mm)