28B0390-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0390-200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0390-200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 128 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0390-200.pdf2.28B0390-200.pdf3.28B0390-200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1944 pcs
5832 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0390-200
Tau Wae 28B0390-200 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 128 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 696579 pcs Pepa Raraunga 1.28B0390-200.pdf2.28B0390-200.pdf3.28B0390-200.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.390" Dia (9.91mm)
Ētahi Ingoa 240-2299
28B0390200
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.250" Dia (6.35mm)
Taeha @ Ngaa 128 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 128 Ohm @ 100MHz ID 0.250" Dia (6.35mm) OD 0.390" Dia (9.91mm) Length 0.591" (15.00mm)