SAN.M18.GLA.6AZ
Hua Hua
Tau Wae: SAN.M18.GLA.6AZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: SAN.M18.GLA.6AZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SAN.M18.GLA.6AZ
Tau Wae SAN.M18.GLA.6AZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5422 pcs Pepa Raraunga SAN.M18.GLA.6AZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M18 Rauemi Hee Sulfone
Kua oti te Rei - Raupapa SP
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 18
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 2.5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Blue, Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Sulfone