SAN.M16.NLA.7N
Hua Hua
Tau Wae: SAN.M16.NLA.7N
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua PLUG INLINE
Ngā Rauemi: SAN.M16.NLA.7N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SAN.M16.NLA.7N
Tau Wae SAN.M16.NLA.7N Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga PLUG INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4212 pcs Pepa Raraunga SAN.M16.NLA.7N.pdf
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 3A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.260" ~ 0.295" (6.60mm ~ 7.50mm) Rauemi Backshell, Pae Sulfone