SAN.M13.GLC.7GZ
Hua Hua
Tau Wae: SAN.M13.GLC.7GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua PLUG INLINE
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SAN.M13.GLC.7GZ
Tau Wae SAN.M13.GLC.7GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga PLUG INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4324 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M13 Rauemi Hee Sulfone
Kua oti te Rei - Raupapa SP
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 13
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.260" ~ 0.295" (6.60mm ~ 7.50mm) Rauemi Backshell, Pae Sulfone