SAN.M13.GLA.6GZ
Hua Hua
Tau Wae: SAN.M13.GLA.6GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: SAN.M13.GLA.6GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SAN.M13.GLA.6GZ
Tau Wae SAN.M13.GLA.6GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4716 pcs Pepa Raraunga SAN.M13.GLA.6GZ.pdf
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 13
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Sulfone
Nga tono Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SAN.M13.GLA.5G
SAN.M13.GLA.5G
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: PLUG INLINE
I roto i te taonga: 5692 pcs
Tikiake:
RFQ
SAN.M13.GLA.6G
SAN.M13.GLA.6G
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP